НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА ПОЕЗИЯ „...И МИСЛЯ АЗ, ЧЕ ТИ СИ ТЯ!”, 2015Г. („ОБИЧАМ ТЕ” – ПЕЙО К. ЯВОРОВ)

Организатори: Национален литературен музей, Община Чирпан, Община Елена, Къща музей „Пейо К. Яворов" – гр. Чирпан, НЧ „Просвета 1888 г." - гр. Поморие, Регионален исторически музей – Добрич, Къща музей „Димчо Дебелянов" - гр. Копривщица, и Фондация „Яворов".

Регламент: Представените стихове да бъдат на любовна тема - до 3 стихотворения от участник.

В конкурса могат да участват ученици от 8 до 12 клас от цялата страна.

Към творбите да бъде добавена информация за участника в конкурса:
трите имена на автора, училище, клас, адрес, телефон за връзка и електронна поща.

Авторите да представят по два екземпляра от своите творби.
Журито е в състав: председател Ивайло Диманов и членове: Ина Иванова и Делиана Начева.

На отличените ще бъдат връчени грамоти и награди.

Адрес за получаване на стиховете:
6200, гр. Чирпан
ул. „Крачолови" № 26
Къща музей „Пейо К. Яворов"
за конкурса „...и мисля аз, че ти си Тя!"
Тел. за справка: 0416/ 94019
Краен срок за изпращане на творбите - 20.03.2015г.

Резултатите ще бъдат обявени на 25.03.2015 г.

Желаем ви вдъхновение и успех в конкурсната надпревара!

Kashta-muz-Yavorov-Chirpan